All for Joomla All for Webmasters

MATAJA BISTRO

Czym jest MaTaJa?

Jak sugeruje nazwa strefa gastronomiczno-eventowa MaTaJa to miejsce przeznaczone szczególnie dla rodzin z dziećmi. Można tu zaznać chwili wytchnienia po dzikiej zabawie w Parku w DECHE, posłuchać muzyki wykonywanej na żywo przez różnorodne zespoły i artystów solowych oraz napić się i najeść do syta.

Co można u nas zjeść i wypić?

Oferujemy szeroki wybór pełnowartościowych, smacznych posiłków dla dorosłych i dzieci. Restauracja MaTaJa serwuje m.in. znakomite burgery, sałatki klasyczne i sezonowe, podpłomyki alzackie, pyszne lody z naturalnych składników oraz gamę deserów. Zapraszamy także na orzeźwiające smoothies, lane wino proseco i kawę prosto z włoskiej palarni. Nasze aktualne menu znajdziecie Państwo poniżej.

Co się u nas dzieje?

MaTaJa to jednak dużo więcej niż tylko jedzenie, muzyka i wypoczynek w ogródku lub na wygodnych antresolach. Regularnie odbywają się tu ciekawe warsztaty i multimedialne zajęcia edukacyjne dla najmłodszych, rozwijające zdolności poznawcze i świadomość ekologiczną. Kącik z atrakcjami dla dzieci zapewni rodzicom moment spokoju na co dzień, a na huczne przyjęcia urodzinowe zapraszamy do wydzielonej, dedykowanej w tym celu przestrzeni. Zachęcamy do częstego sprawdzania kalendarza – koncerty, wernisaże i inne atrakcyjne wydarzenia kulturowe to u nas dosłownie chleb powszedni.